Telefon reserveerimiseks +372 600 6070
Uudised
Meist
Meist

Meist

Nimest:

«Chapters» tõlkides inglise keelest eesti keelde tähendab «Peatükid». Me usume, et meie elu on nagu raamat, mis koosneb paljudest säravatest ja meeldejäävatest peatükkidest. Meid ümbritsevate inimeste elutee on niivõrd küllastatud, et nende eludes toimuvaid huvitavaid lugusid ja sündmusi jätkub paljudeks kogumikeks.

Juhtub, et kohtuvad vaimselt lähedased ja ühiste eesmärkidega ja püüdlustega inimesed ja hakkavad üheskoos kirjutama uut raamatut.

Meie meeskonna jaoks on see kohvik esimeseks, kuid mitte üksikuks peatükiks, raamatus mis on täis seiklusi, naeru, romantikat ja säravaid muljeid.

Stiilist:

Chapters Boutique Cafe – stiilne ja kaasaegne kohvik Tallinna kesklinnas. Kohviku stiil ideaalselt sobib sõpradega kokkusaamiseks, pereürituste läbiviimiseks, romantilisteks ja ärikohtumisteks.

Chapters Boutique Café – see on koht, kus te olete alati oodatud; kuhu saab tulla toreda seltskonnaga või istuda üksi ja mõtiskleda. Aga veel siin elavad raamatud, mille kogu pidevalt täieneb ja uueneb tänu teile – meie külalistele. Kõiki meie raamatuid saab lugeda kohvikus, nautides desserti ja kohvi, ja muidugi saab raamatuid laenata, et lugemise kodus lõpetada.

Meeskonnast:

Kohviku omanikud on noor abielupaar, kes noorest peast on alustanud oma karjääri hotelli-ja restoraniäris, töötades üle 10-ne aasta erinevates Euroopa ja Aasia riikides.

Tuttavaks saades hakkasime unistama, et kunagi üheskoos avame kohviku või restorani, kus saame rakendada oma teadmisi, jõudu ja armastust. Nüüd me teame täpselt, kui pöörased saavad olla emotsioonid unistuste täitumisel.

Meie meeskond on meie kohviku hing. Meil oli õnne kohtuda inimesi, kes on meiega vaimselt väga lähedased - säravaid, energilisi, tundelisi inimesi, kes armastavad oma tööd ja meie kohvikut samamoodi kui meie.

Söökides ja jookidest:

Me usume, et toit on eelkõige emotsioonid, tuju ja võimalus saavutada enda eesmärke. Vahest isegi kiire amps saab muuta terve päeva tuju ja anda jõudu teostada seda, mis veel hommikul tundus võimatuna. Just selle nimel me ei piirdu ainult kvaliteetsete ja maitsvate roogade valmistamisega, me püüame igat rooga teha ka ilusana ja silmale rõõmu pakkuvaks. Meie kohvikus on eraldi fitness-menüü, suures valikus on pakkuda igapäevaseid ja pidulikke roogasid, samas on pakkuda suupisteid kokteilide või veini kõrvale.

Me oleme spetsialiseerunud Euroopa köögi roogadele, alati lisades erilist omapärast tvisti maitsele ja kujundusele.

Meie kohvikus on suures valikus erinevaid jooke. Erilist tähelepanu pöörame kohvile, mida röstitakse Tallinnas just meie kohviku jaoks.

Sündmustest:

Meie kohvikus toimub erinevaid üritusi ja teemaõhtuid – alustades elavmuusikast kuni kirjanduskohtumisteni ja psühholoogilise stand-up’ni. Meil on hea meel toetada ja ellu viia uusi mõtteid loominguõhtuteks.

Oleme alati õnnelikud aidata teid erasündmuste korraldamisel. Meie meeskond annab endast parima, et teie eriline päev jääks teile ja teie külalistele meelde.

Söögid ja Joogid
Galerii
Kontaktid
Kontaktide info
Aadress
Kaubamaja 6
Telefon
+372 600 6070

E

10:00 - 21:00

T

10:00 - 21:00

K

10:00 - 21:00

N

10:00 - 21:00

R

10:00 - 21:00

L

10:00 - 21:00

P

-

Kompaania info
Kompaania
Chapters Boutique Cafe
Sotsiaalmeedia
Instagram
@chapterscafe
Facebook
www.facebook.com/chaptersboutiquecafe
Laua Broneerimine

https://www.vabalaud.ee/et/portlet/homepage2/chapters?kanal=000e8422002bad6b192e92589355f886